شنبه 23 آبان 1394

شرح مختصر برخی از خدمات ما

انشعاب گرم یا هات‌تپ

با استفاده از روش هات‌تپ  می‌توان در حین جریان سیال درون خط لوله یا تانکر، یک اتصال شاخه‌ای روی آن ایجاد کرد. از این طریق استمرار کار سیستم خط لوله تضمین شده و از خاموشی‌ها یا وقفه‌های پیش‌بینی نشده در کار اجتناب می‌شود.

ما با ارائه‌ی راهکارهایی مطمئن و مقرون به صرفه، حین جریان سیال درون لوله تعمیر یا اصلاح اتصالات روی خطوط لوله را انجام داده و به این ترتیب زمان هدر رفته را کاهش می‌دهیم. ما طیف گسترده‌ای از بهترین تجهیزات صنعتی را فراهم آورده و بسته‌هایی جامع در زمینه‌ی ساخت و نصب اسپلیتی، سدل نیپل، ولدولت، آماده‌سازی ولو و سایر خدمات مربوط به انجام عملیات هات‌تپ را در اختیار داریم.

تحلیل مهندسی سیستم و مهندسی پروژه بخش اجتناب ناپذیر این نوع خدمات بشمار می‌آیند. با توجه به این‌که هر عملیات جدید هات‌تپ دارای ویژگی‌های منحصر بفرد خود است، انجام پیش مطالعات و. تجزیه و تحلیل‌های مهندسی بخش جدایی‌ناپذیر آن محسوب می‌شود. در صورت درخواست شما، ما دارای بسته‌های خدماتی در زمینه‌ی عملیات هات‌تپ در سایزهای مختلف می‌باشیم.

ویژگی‌های اساسی ما:

-         تداوم عملکرد سیال و اجتناب از خاموشی یا وقفه در جریان خط

-         عملیات هات‌تپ روی انواع مختلف خطوط لوله و مخازن با ماتریال‌هاو سیالات مختلف انجام‌پذیر است.

-         محتویات لوله به هیچ وجه به خارج منتشر نمی‌شوند.

-         عدم نیاز به برش لوله، تجدید فرایند و جوشکاری مجدد

-         هزینه طراحی و عملیات کاهش می‌یابد

-         افزایش ایمنی نیروی کار

 

انسداد خط لوله یا استاپل

شرح این فرایند به این نحو است که ابتدا در هر یک از دو سوی محل انسداد، دو عملیات هات‌تپ انجام می‌شود و پس از آن لوله از دو طرف مسدود و از جریان خط اصلی خارج می‌شود. سپس از طریق ایجاد یک خط فرعی bypass مانع مسدود شدن جریان در لوله می‌شویم. از طریق استاپل‌های دوگانه بخش مسدود شده را آب‌بندی فشرده کرده و لوله را بمنظور انجام تعمیرات یا اصلاحات لازم از خط جدا می‌کنیم. با استفاده از این تکنیک ساده‌ی جداسازی، هزینه و زمان به شکل قابل توجهی کاهش می‌یابد.

 

خدمات ماشینکاری در محل

در محیط‌های خطر‌زا که امکان آتش‌سوزی و انفجار وجود دارد، و یا در مواردی که احتیاط‌های بیشتر مورد نیاز است، روش‌های برش سرد یا بولینگ جایگزین روش‌های سنتی نظیر کنترل مشعل (تورچ)، سنگ‌زنی و... می‌شود. با استفاده از این روش‌ها ضمن این‌که لوله کاملاً برای انجام دقیق‌ترین و مطمئن‌ترین عملیات جوشکاری آماده می‌گردد، فرایند برش سریع‌تر و کارآمدتر انجام شده، و بدون نیاز به کار گرم صورت می‌گیرد.

 

فلنج فیسینگ

ما قادر به فراهم کردن دستگاه‌های فلنج فیسر داخلی یا خارجی‌ای هستیم که طیف گسترده‌ای از خدمات ماشین‌کاری را پوشش می‌دهند. دستگاه‌ها و خدمات ما در زمینه‌ی فلنج فیسینگ کارآمد، مطمئن و سازگار با محیط زیست می‌باشند. ما با انجام خدمات فلنج فیسینگ در محل سایت زمان و هزینه‌ی تعمیر تجهیزات را کاهش می‌دهیم. تجهیزات و نیروی کار متخصص کافی برای انجام تعمیرات فیس‌دهی در محل سایت شما موجود هستند و بمحض تقاضای شما آماده به سرویس دهی در محل کار شما می‌باشند. بدون شک این نوع از خدمات نیز نیازمند امکان‌سنجی‌های فنی و محیطی اولیه می‌باشند که تیم مهندسی و طراحی ما پیش از انجام عملیات آن‌ها را انجام خواهند داد.

عملیات فلنج فیسینگ روی انواع فلنج‌ها با انواع آلیاژها قابل انجام است.

 

https://www.onlinecasino.us/